Lista hodowli

Nie jesteś zalogowany
początek | login | odzyskaj hasło
Lista hodowli
Kraj hodowli :
Hodowla Hodowca Miasto Kraj hodowli Data rejestracji Ostatni miot
z Połoninowego Uroczyska Monika Wielichowska woj. dolnośląskie, Nowa Ruda PL 0000-00-00 2011-11-29
Ala-Ka-Nuk Anuri FCI Marzena Banasik Ostrowiec Świętokrzyski PL 2003-00-00 2005-08-12
Alaskania Piotr Bartnicki Opole PL 0000-00-00 1998-11-17
Alayeska FCI Elżbieta Łukaszek PL 0000-00-00 2007-05-25
Albus Beata K. Sarlej Gdańsk PL 0000-00-00 2000-07-19
Alrauna Anna Patrzykat PL 0000-00-00 2000-02-15
Anapo Beata Burska PL 0000-00-00 2004-01-31
Anulus PL 0000-00-00 2004-11-27
Appalachian Ewa Janicka Stare Polichno PL 2001-03-00 2009-09-30
Arctic Challenge Iwona Lenarczyk - Małecka Warszawa PL 2005-05-05 2017-01-16
Arctic Melody Alicja Leśniewska PL 0000-00-00 2017-03-03
Arktyczna Burza Anna Foniok-Lipska PL 0000-00-00 1995-08-18
As-Kan Agnieszka Wiese PL 0000-00-00 1998-03-13
Bakanal Lena Bakunowicz Warszawa PL 2010-00-00
Banagero Zdzisław Banaszewski PL 0000-00-00 1994-08-12
Bedża Lay Renata Sułek PL 0000-00-00 2006-01-30
Biegnący Wilk Dariusz Morsztyn "Republika Ściborska" PL 0000-00-00 2003-12-10
Blaski Północy J. Nowacki PL 0000-00-00
Bricassart Laryssa Jettka k. Torunia PL 0000-00-00 1998-08-16
Bure Psisko Ewa Borejszo Pawłówka, Suwalskie PL 0000-00-00 1997-03-27
Burza Śnieżna J.Grześkowiak PL 0000-00-00 1998-06-22
Canis Borealis Danuta Rybicka Starościn k/ Lublina PL 2005-10-11 2017-01-08
Celerrimus Izabela Szmurło Pomiechówek PL 0000-00-00 2000-07-03
Chewan Iza Woźniak PL 0000-00-00 2000-10-02
Chilly Gale J.Sniegowski PL 0000-00-00 2005-02-17
Chojnowski Park Izabela Wrochna PL 0000-00-00 2004-05-04
Cicha Nadzieja Anna i Jan Gloc PL 0000-00-00 1997-04-09
Cień Alaski Adam i Edyta Surmiak Raszówka koło Legnicy PL 2000-00-00 2004-09-06
Connor Macleod Rafał Widuliński Kłodawa PL 2008-00-00
Dancing Storm Tomasz Ruciński PL 0000-00-00 2003-05-10
Dardet M.Wawrzyński PL 0000-00-00 1998-08-23
Dark Forest Edyta Balowska Oleśnica PL 2005-00-00 2006-09-04
Diuna Grzegorz Marzec Kraków PL 0000-00-00 1998-09-17
Dolina Lodowego Wichru Iwona Nowak Elbląg PL 2004-02-26 2004-09-01
Duch Północy Jarosław Tylkowski PL 0000-00-00 2001-09-16
Duma Klaudii PL 0000-00-00 1998-10-19
Echa Północy Agnieszka Łoźniewska PL 0000-00-00 2005-11-24
Egipska Kamea Beata Kalicka Białystok PL 0000-00-00 1996-10-19
Ekspedycja PL 0000-00-00 1996-08-19
Elven Fortress Jarosław Białk Gdańsk PL 2009-00-00
Flin-Flon Ewa Kud Bytom PL 0000-00-00 1997-01-08
Folwark Borowe PL 0000-00-00 2005-04-18
Fort Jukon Iwona Staszewska PL 0000-00-00 2003-05-21
Forti Fortuna FCI Joanna Lesińska Łomnica PL 0000-00-00 2001-03-08
Giewontowa Koliba FCI Martyna Parczewska Zakopane PL 2007-00-00 2012-12-30
Gwiezdna Kotlina Stanisław Dyszy PL 0000-00-00 1999-04-04
Gwiezdna Sfora W.Kluz Boguszów-Gorce PL 0000-00-00 1993-11-02
Habitat A.S.Wiesławscy Czarna PL 1999-00-00 2001-07-29
Haparanda Agnieszka Faber PL 0000-00-00 2006-07-29
Heritage of Athapascans Maria Ciuraszkiewicz Lublin PL 2005-07-01 2006-03-26
Hit Alaski Z. Młynarczyk PL 0000-00-00 2005-03-16
Huk Amarok Halina i Tadeusz Woźniakowie Wrocki p. Toruniem PL 1989-00-00 2016-03-04
Hyaakinthos How High Jacek Radomski PL 0000-00-00
Illa Amarok Monika Palicka - Rafałowicz Polkowice PL 2012-12-12 2014-01-03
Illa Kuvianartok FCI Gizela Anna Makarewicz Zgierz PL 2005-05-31 2013-05-13
Illamar Robert Tokarski okolice Sędziszowa Młpl PL 2001-04-09 2011-09-09
Imaginacja Magdalena Czernik Lubliniec PL 0000-00-00 1996-05-08
Imperium Wilków FCI Marzena Uzarek PL 0000-00-00 2014-10-04
Indiański Zaprzęg G.Czech PL 0000-00-00 1997-11-11
Inok Piotr Perec Kończyce Małe k/Cieszyna PL 2003-00-00 2003-09-22
Irokez Joanna Domagała Pandel Bytom PL 0000-00-00 1998-02-06
Jołuma Krzysztof Kujawa PL 0000-00-00 1998-03-13
Kaczanowo Piotr Kaczanowski PL 0000-00-00 2003-11-07
Kaniowskie Klimaty Henryk Reichert Kanie PL 2006-06-13 2010-04-21
Katiyana Magdalena Kalinowska PL 0000-00-00 2009-09-01
Kenai Andrzej Urbański PL 0000-00-00 2002-07-16
Ketchikan FCI Ewa Kozubska Rybnik PL 2008-03-03 2009-04-24
Kierunek Północ FCI Weronika Godziszewska PL 0000-00-00 2015-03-30
Kobuk (PL) Anna Gładkowska PL 0000-00-00 1999-03-23
Kordo Krzysztof Korczyk Czechowice Dziedzice PL 0000-00-00 2002-07-27
Kriplyana FCI Magdalena Kryst-Kędzierska Jaktorów/ Budy Grzybek PL 2007-09-20 2013-12-09
Ksenogeniczny Wilk Jerzy Szcypuła PL 0000-00-00 2001-04-10
Lansada Adam Alfut PL 0000-00-00
Las Ochla H. Miłkowska PL 0000-00-00 2003-03-01
Legenda Północy Jolanta Sołek Kraków PL 0000-00-00 2010-12-15
Lelko Zofia Lelo PL 0000-00-00 2003-03-07
Lodowa Zagroda Krzysztof Mitrowski pod Warszawą PL 0000-00-00 2002-04-01
Lodowe Jezioro Dariusz Poborski Bojszów PL 2001-01-22 2001-01-18
Lodowy Kanion Adrian Janoszek PL 0000-00-00 1995-03-04
Źródlana Dolina Witold Stodoła, Natalia Stodoła Bąków PL 2000-00-00 2004-07-13
Łyński Jar E. Szczerski PL 0000-00-00 2000-12-07
Ślad Wilka Jagoda Gierczyk Poznań PL 1997-03-20 2002-12-05
Śnieżna Lokomotywa Marek Darowski Sulików PL 0000-00-00 1999-05-01
Śnieżna Pustynia Bogdan Mazur PL 0000-00-00 2000-03-12
Śnieżne Wzgórze Damian Serwin Trąbki koło Wieliczki PL 2009-05-19 2011-07-01
Śnieżny Szlak Rupiewicz PL 0000-00-00
Świderskie Dymarki Jarosław Węgorzewski PL 0000-00-00 1996-09-11
Maklampuk M.Brzosko-Węgorzewska PL 0000-00-00 1994-09-08
Malakwa Creek Marta Topór Siedlisko Klangor, Wiżajny PL 2009-03-20 2012-11-08
Malamucia Osada Robert Klinowski Kobylnica PL 2010-00-00 2011-05-29
Malamute Sanctuary FCI Barbara Tokarska Rzeszów PL 2006-00-00 2011-08-09
Mamidaj Mirosław Górski Grabów PL 0000-00-00 1996-07-21
Marek i Marcin A.Fedorowska PL 0000-00-00 1997-07-15
Matanuska Tomasz Niewdana PL 0000-00-00 2010-02-02
Memory Kenai FCI Włodzimierz Woźniczka Żory PL 0000-00-00 2014-06-25
Merkambertaner Ewa Nowak Łęg pod W-wą PL 0000-00-00 1998-10-10
Molosos Zbigniew Grabkowski PL 0000-00-00 1987-03-15
Moni Koona Izabela Nawrocka Białogard, PL / Farnham, UK PL 2005-07-00 2016-07-26
Motus Robini Alicja Olajossy PL 0000-00-00 1999-07-15
Mroźny Świt Jan i Patryk Pazdro PL 0000-00-00 2006-09-28
Mroźny Wiatr Ewa Puzianowska PL 0000-00-00 1996-10-14
Nak-Nek Marzenna Młotkowska PL 0000-00-00 1999-01-30
Nenana Henryk Łużny PL 0000-00-00 2000-03-02
Noc Alaski Leszek Kamiński PL 0000-00-00 1996-10-12
North Avalanche Dawid Jakubowski PL 0000-00-00 2006-01-20
North Hunter Andrzej Bieryt Jastrzębie Zdrój PL 0000-00-00 2008-01-03
North To The Future Szymon Buchajczyk Sieradz PL 2008-00-00 2008-02-26
Northwest Arctic Łukasz Król Lubin PL 2012-00-00 2012-09-22
Nowosądecki Malamut Jan Cisoń PL 0000-00-00 2008-11-07
Nunarak Jarosław Bednarczyk Jordanow PL 0000-00-00 2010-05-12
o To Chodzi Maciej Paluchiewicz PL 0000-00-00 2006-08-13
od Alika i Aniki PL 0000-00-00 1997-12-15
od Belfrów J. Jaskólska PL 0000-00-00 1992-02-26
od Jarrles Elżbieta Jarra Leszczyńska PL 0000-00-00 2002-09-01
od Maszera Piotr Darecki PL 0000-00-00 2003-05-18
od Trojanowskich Dorota Trojanowska Nowa Kohnica PL 0000-00-00 1995-03-14
od Wilczastej Damy Henryk Brełyk PL 0000-00-00 2000-05-15
Okay Kaya Artur Babicki PL 0000-00-00 2007-11-18
Onondaga Irena Folta Parnowska PL 0000-00-00 1998-06-01
Orszak Andromedy Bronisław Gruca PL 0000-00-00 1998-12-17
Ortus Elżbieta Puchalska PL 0000-00-00 2002-12-23
Pathfinder Anna Chećko PL 0000-00-00 2003-10-16
Payakootha FCI Krzysztof Śmiałek Wiązowna PL 2006-02-28 2012-05-07
Północne Kły Marek Czajkowski PL 0000-00-00 1998-06-01
Północny Szlak Arek Boguszewski Łodź PL 0000-00-00
Polarna Legenda Joanna Pyrzyk Tarnowskie Góry PL 1997-00-00 2010-04-23
Polarne Lato Jarosław Marek PL 0000-00-00 2001-11-22
Polarny Wicher FCI Agata Kaim-Łokociejewska PL 2005-00-00 2011-09-26
Polarny Zaprzęg Paweł Swolkień PL 0000-00-00 1995-03-06
Południowa Alaska Dariusz Więckowski PL 0000-00-00 2004-06-28
Psi Chorał Andrzej Płonka PL 0000-00-00 1998-01-23
Puchowy zaprzęg PL 0000-00-00 2003-05-30
Rafałowa Sfora Rafał Szydłowski PL 0000-00-00 1997-05-08
Red Pond Barbara Gawrońska Osiek nad Wisłą PL 2004-07-01 2007-11-19
Rodzina Zastępcza Ryszard Kurpanik PL 0000-00-00 2002-06-03
Samotny Wilk Południa Mateusz Szczypuła Nowy Sącz PL 2003-09-15 2005-02-27
Saukenuk P. Anasiński PL 0000-00-00 2002-02-12
Sausimayok Jana Wiśniewska Nidom k. Poznania PL 2000-00-00 2015-09-00
Sądecki Gazda Ewa Tyrpak Nowy Sącz PL 0000-00-00 2013-01-11
Shanti Mal FCI Anna Kołek - Zbeczka Racibórz PL 2007-00-00 2016-11-18
Silver Route Marcin Marciniak Zduńska Wola PL 0000-00-00
Snieżna Pustynia Bogdan Mazur PL 0000-00-00
Sno Mals FCI Bogdan Wróblewski Oświęcim, małopolskie PL 2012-01-25 2017-07-08
Snow City Bogumiła Przetakowska Piekary Śląskie PL 2006-00-00 2014-11-16
Snow Dog W. Dobek PL 0000-00-00 2003-09-07
Srebrna Pasja Anna Kozińska PL 0000-00-00 2006-03-23
Srebrne Wilki Cezary Słupik Warszawa PL 0000-00-00 2000-06-18
Srebrny Kieł Krystyna Wielgus Dąbrówka, (Damnica) k. Słupska PL 2005-08-03 2013-06-02
Srebrny Pył Bożena Opara PL 0000-00-00 2006-07-19
Stella Polaris Piotr Janiszewski Warszawa PL 0000-00-00 2004-06-06
Storm Night Ewa Żarek- Zięba Wiśniowa PL 0000-00-00 2017-02-14
Sumo Joanna Górnicka PL 0000-00-00 1994-10-01
Sunkan Wakan Jacek Wywioł PL 0000-00-00 2007-11-17
Survival Leszek Salamon Leszczyny PL 0000-00-00 2001-11-15
Szelest Tafelki FCI Katarzyna M. Wołowiec Rzeszów PL 2011-01-28
Szkolniak M. Korbut PL 0000-00-00 1995-11-21
Tańczący z Wilkami Piotr Cierpiszewski Gostyń PL 0000-00-00 2000-11-22
Tanana Edyta Langer Lubin PL 2000-08-03 2014-12-29
Thalia Krystian Walter Kłodzko PL 0000-00-00 1996-11-21
The Glow of the Snowy Star Mirosława i Jacek Nowak PL 0000-00-00 2005-10-27
Tikaani Joanna Bednarska Olsztyn PL 2005-00-00 2014-01-20
Timber Valley Paweł Węgłowski Wrocław/Ślęza PL 2011-11-21 2014-10-07
Tinahet Agata Mordzonek Ożarów Mazowiecki PL 2006-12-11
Tobogan B.K.Ruśniak Wilkowice PL 0000-00-00 1998-02-21
Tornarosa Stefan Sroczyński Środa Wielkopolska PL 2009-00-00
Trajdos Małgorzata Trajdos Sława PL 2010-10-04 2011-05-31
Travelling Malamutes Agnieszka Kobus Wrocław PL 2005-00-00 2006-07-01
U Marka Szelatyńskiego Marek Szelatyński PL 0000-00-00 1995-12-24
Ursus Fluminis Rafał Świętoniowski Sopot PL 0000-00-00 1998-02-03
Uruk-hai PL 0000-00-00 2005-07-04
Vabigon L. Witkowska PL 0000-00-00 1998-05-13
Vagabundes Del Norte FCI Magdalena Pałasińska Izabelin C/k.Warszawy PL 2007-08-08 2015-04-06
W Kampinoskim Boru Sława Węgrzyn Szulc Izabelin k.Warszawy PL 1997-06-23 2008-11-11
Wataha z Doliny Drwęcy Waldemar Mańkowski PL 0000-00-00
Wataha z Doliny Drwęcy FCI Waldemar Mańkowski PL 0000-00-00 2012-11-03
Wataha z Doliny Raby Magdalena i Arkadiusz Małek Cikowice k. Bochni PL 2009-00-00 2015-05-29
Whistler Mountain Tomasz Uljanicki PL 0000-00-00 2006-05-27
Wichrowy Zaprzęg Małgorzata Sobina Wałbrzych PL 0000-00-00 1993-12-31
Wiejski Raj Marcin Brzeżniak Oświęcim PL 0000-00-00 2001-05-07
Wilczasta Góra Robert Bułach PL 0000-00-00 2008-11-20
Wilczasta Z Sosnowych Kniei Adam Madej Dziewin PL 0000-00-00 1999-12-27
Wilcze Dziecię A. Leśniewska PL 0000-00-00 1997-08-10
Wilcze Uroczysko Monika Cylwik Białystok PL 1999-00-00 2003-11-16
Wilczy Brat M.Kruków Opole PL 0000-00-00 1992-02-16
Wilczy Gang Małgorzata Przywieczerska-Rutyna PL 0000-00-00 2009-11-08
Wild Forest Marta Nykiel PL 0000-00-00 2003-09-29
Wilki z Nadodrzańskiej Wioski Tomasz Radłowski PL 0000-00-00 2008-10-13
Winnebag Halina Wałach PL 0000-00-00 2001-06-19
Wioska Inuitów Ryszard Molisak Warszawa PL 0000-00-00 2003-06-16
Wolf Crest Urszula Jurczuk PL 0000-00-00
Wolf Huts FCI Maria Strzelczyk Lichynia /k. Kędzierzyn-Koźle PL 0000-00-00
Wolf Pack Eliza Lewandowska PL 0000-00-00 2005-11-07
Wolves Valley Marek Zmitrukiewicz PL 0000-00-00 2006-06-07
Wyjąca Sfora Andrzej Rek Świerklany PL 0000-00-00 1997-02-23
Yakima Anita Kadłubkiewicz k.Krakowa PL 0000-00-00 2002-04-17
z Bajkowego Siedliska Adam Chabik PL 0000-00-00 2008-10-12
z Bandy Grandy Bogdan Sekuła PL 0000-00-00 1999-10-08
z Barańskiego Potoku Bartłomiej Rosenberg Wisła- Malinka PL 2008-00-00 2009-04-26
z Cyrhlańskiego Wierchu Bożena Gawlak Zakopane PL 0000-00-00 2001-05-10
z Czarnej Łańcuckiej FCI Bolesław Sowa Czarna PL 0000-00-00 2011-04-07
z Doliny Łabny Henryk Gromkowski PL 0000-00-00 2007-10-11
z Doliny Osy PL 0000-00-00 2001-11-23
z Dominikany PaweL Jaworski Radom PL 0000-00-00 2008-10-20
z Dzikiego Genu Jolanta Gondek PL 0000-00-00 1996-10-27
z Eskimoskiej Wioski W. Basiewicz PL 0000-00-00 2003-12-02
z Grodzkiego Zakątka Marek Storczyński PL 0000-00-00 2000-07-29
z Helenkowej Koliby Helena Rogozińska PL 0000-00-00 1998-12-18
z Hubowej Puszczy Bartosz Niewiadomski PL 0000-00-00 0000-00-00
z Hugowej Ferajny Gabriela Kubalska PL 0000-00-00 2006-10-06
z Indiańskiej Wioski Maria Czerwińska Warszawa PL 1989-00-00 2011-01-25
z Jasieniczanki Mirosław Henryszewski PL 0000-00-00 1998-09-28
z Kalinowej Cegielni U. Nagórska PL 0000-00-00 1991-02-09
z Kamiennej Groty Ryszard Cwajdziński PL 0000-00-00 1990-07-19
z Klanu Wydry Elżbieta i Grzegorz Wydra Warszawa PL 2006-00-00 2014-09-13
z Lesnych Ostepów Jolanta Sołek PL 0000-00-00
z Lizakowego Stada Stanisław Biernacki PL 0000-00-00 1998-06-24
z Lodowej Przełęczy Robert Grzyb PL 0000-00-00 1996-10-04
z Łańcuckiego Zamku Zbigniew Bieniasz PL 0000-00-00 2005-06-09
z Śnieżnej Doliny Ewa Niemczyk Jaktorów PL 1999-09-14 2016-06-12
z Mątewskiej Sfory Irena Kruza PL 0000-00-00 2004-05-28
z Mnichowickiej Zagrody Marcin Czerwony PL 0000-00-00 2002-06-03
z Mołodyckich Ścieżek Elżbieta Iwińska PL 0000-00-00 1999-03-28
z Muchnic Adam Maciarewicz PL 0000-00-00 2002-11-18
z Niedźwiedziej Gawry Ewa Urbanowicz Bukowice PL 0000-00-00 1995-11-15
z Opętanej Wioski Piotr Szczechowicz Łańcut PL 2001-09-10 2005-01-30
z Pasieki Joanna Szumlak Opole PL 0000-00-00 1998-08-01
z Północnej Tundry Augustyn Fijałkowski ->.Wojciech Popek PL 0000-00-00 2008-05-20
z Polany Siwarna Piotr Dąbrowski PL 0000-00-00 1996-05-08
z Poniatowskiej Wioski Renata Zwęglińska Warszawa PL 0000-00-00 1995-09-28
z Przemęckiego Parku Janusz Bessmann Poznań PL 0000-00-00 1999-06-07
z Psiej Arystokracji Jerzy Misztela PL 0000-00-00 1994-07-13
z Radockiej Góry Michalina Prochal-Palarz Wysoka k.Wadowic PL 1994-00-00 2009-10-23
z Rubinkowskiego Pola Grzegorz Filut Kawęczyn - Dobrzejewice PL 0000-00-00 2003-07-03
z Szamańskiego Kręgu Greta Rogoz-Górnicka 19-104 Trzcianne PL 0000-00-00 2005-08-19
z Tatrzańskiej Opowieści Marta Topór Zakopane PL 1991-00-00 1995-09-26
z Wojskowego Placu Lucyna Bryksa Wałbrzych PL 0000-00-00 2000-10-03
z Zakopiańskiego Domu Olga Żuławska Zakopane PL 0000-00-00 2008-05-05
z Zamku Rabsztyńskiego PL 0000-00-00 2000-01-05
Zagóro Robert Zagórski PL 0000-00-00 1992-04-22
Zagroda Pod Dębami Witold Wrochna PL 0000-00-00 1999-11-15
Zburzona Twierdza Iwona Wysokińska-Woźniak PL 0000-00-00
ze Śnieżnych Przestrzeni Anna Muzyk Wrocław PL 1996-08-09 1998-06-04
ze Smukalskich Lasów PL 0000-00-00 2001-09-20
ze Zgierskiej Polany Piotr Rzeźniczak PL 0000-00-00 2001-08-26
Zima Inuitów Edyta Wardzińska PL 0000-00-00 1999-11-04
Złoto Alaski Kazimierz Thiede PL 0000-00-00 2003-12-31
znad Białej Lądeckiej M.Dywańska Lądek Zdrój PL 0000-00-00 1998-12-06
znad Czosu Janusz Bieluch Mrągowo PL 0000-00-00 1997-11-01
znad Ługowiny Artur Ząbek Wrocław PL 0000-00-00 1996-10-13

#:52